Historia firmy

Od czego to wszystko się zaczęło?

2012 – założenie firmy.

Na rynku pojawiliśmy się w 2012 roku i na początku funkcjonowaliśmy jako reseller filamentów, części oraz akcesoriów do drukarek 3D. Cały nasz dobytek mieścił się wtedy na 1 metrze kwadratowym w prywatnym mieszkaniu.

2013 – przeprowadza do garażu i powiększenie firmy.

Wraz z naszym rozwojem rosło także zapotrzebowanie na dodatkowy metraż, a pokój okazał się za mały. Wtedy to nastąpiły przenosiny do 12-metrowego garażu, szeregi Devil Design zasilił nowy wspólnik i razem zaczęliśmy pracę nad rozpoczęciem własnej produkcji.

2014 – sprowadzenie linii produkcyjnej i przenosiny do hali.

Po 2 latach nieustannego rozwoju i pracy po kilkanaście godzin dziennie podjęliśmy decyzję o kolejnej przeprowadzce. Nasze potrzeby produkcyjne rosły w znacznym tempie. Dlatego tym razem postawiliśmy na 200-metrową halę, w której zadomowiła się nowa linia produkcyjna.

2015 – rozwój, rozwój, rozwój.

Minął zaledwie rok, a my po raz kolejny musieliśmy podjąć decyzję o rozwoju. Dokupiliśmy dodatkowe linie produkcyjne, do których obsługi zatrudniliśmy kolejnych pracowników.

2016 – reprapy.pl

W kwietniu zakładamy i uruchamiamy forum internetowe reprapy.pl

2018 – sukces, którego się nie spodziewaliśmy

(no może trochę)

3 lata intensywnej pracy nie idą na marne i właśnie w tym roku podjęliśmy kolejne kroki na drodze do rozwoju. Przeprowadzka do nowej hali (aż 800 metrów kwadratowych), 4 linie produkcyjne oraz 10 pracowników na etacie.

2020 – walka z Covidem i dwie nowe linie produkcyjne

 

Pomagamy w walce z Covid-19, produkujemy i rozdajemy przyłbice dla medyków, działamy wspólnie z forum reprapy.pl.
Zapotrzebowanie na filament drastycznie rośnie, instalujemy dwie nowe linie produkcyjne. Obecnie mamy 6 linii pracujących non-stop, firma liczy 15 osób.

Jak widać, przebyliśmy bardzo długą drogę do tego, aby stać się najpopularniejszym producentem filamentów w Polsce. Czas pokaże, gdzie będziemy za kilka lat!